Yad Eğitim
HABERLER
Eğitimde Yad Yolu
2005 Yeşimtaş Ltd. Şti. 17.02.2005 tarihinde kuruldu. Ticarete perakende sektöründe aldığı temsilcilikle başlayan şirket, ortakların aldığı stratejik karar çerçevesinde eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2006 yılı sonlarında yeniden yapılandı.

Eğitim sektörüne Yeşimtaş Ltd. Şti. bünyesinde Yad Eğitim ve Danışmanlık olarak devam edildi.

Katalog eğitimlerimiz dışında firmamız uzmanlığını tasarladığı eğitimler ve aldığı ödüller ile kanıtladı.
2007 Yıldız Holding orta ve üst düzey yöneticileri için 'Finansal Farkındalık' eğitimi tasarlandı.
2008 Yapı Kredi Bankası ile 'Şube Simulasyon' eğitimi tasarlandı ve gerçekleştirildi. Simulasyon eğitimi Unicredit tarafından en iyi eğitim uygulaması seçildi.
2009 Akbank 'Gişede Etkin Satış' eğitimi tasarlandı ve uygulaması gerçekleştirildi.
2010 Datateknik, Mersa, Medyasoft ve Global Bilgi firmaları için 'Satışçılar için Finans' eğitimi tasarlandı ve uygulaması gerçekleştirildi.

Garanti Bankası’ nda 1999 yılında tasarlanan ve uygulanan ‘’ Fiyatlama ve Karlılık ‘’ materyali, Akbank için yeniden tasarlandı, web bazlı eğitim olarak uygulandı.

2011 Yıldız Holding 'Mali İşler Okulu' programı tasarlandı.

Bank Asya 'Gişede Etkin Satış' eğitimi tasarlandı.
2012 Organize Perakende Gıda Sektörünün en büyük tedarikçisi Pasifik Gıda A.Ş. için tasarlanan 'Satışta Analitik Düşünme ve Finans Eğitimi' uygulandı.
2013 Yıldız Holding için 'İnsan Kaynakları Profesyoneli için Ticari Farkındalık ve Rekabet Avantajı' eğitimi tasarlandı. Burgan Bank için ‘’ Kredi Yönetimi ve Erken Uyarı Sinyalleri ‘’ ve ‘’ Gayrimenkul Sektörü ve Proje Yönetimi ‘’ eğitimleri tasarlandı.
2014 KÜMAŞ A.Ş. Profesyonelleri için ‘’ Finansal Koçluk ‘’ programı uygulandı.
2015 ‘’ Hukukçular için Finans Eğitimi’’ açık eğitim olarak uygulandı. Faktöring Firmaları için ‘’ Erken Uyarı Sinyalleri ve Risk Yönetimi ‘’ eğitimi tasarlandı.
2016 Üst Düzey yöneticiler için ‘’ Finansal Koçluk ‘’ modeli paylaşıldı. Türk Telekom için ‘’ Satışta Analitik Düşünme ve Finans ‘’ eğitimi tasarlandı. avunma Sanayi Firmalar için ‘’ Project Cost and Finance Management ‘’ Eğitimi tasarlandı. Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile paylaşıldı.
2017 Bayi Satış Kanalı için ‘’ Satış Yönetimi ve Bayiler için Eğitim Programları ‘’ tasarlandı. Daikin, Hafele ve Schaffler ile program paylaşıldı.
2018 Yapı Kredi Bankası için ‘’ Operasyonel Risk Yönetimi ve Basel 3 ‘’ eğitim programı tasarlandı.