Yad Eğitim
HABERLER
Danışmanlıkta Yad Yolu
2007 Enerji sektöründe HES ve RES projelerinde ve satış süreçlerinde danışmanlık hizmetlerinde bulunuldu.
2008 Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. için bilgi işlem, ihale ve lisans işlemleri için danışmanlık hizmetleri verildi. Rent a Car firmalarının araç satışında Ford Mondeo markasında Otokoç A.Ş.’ den sonra, en fazla 2. El araç satışına aracılık eden firma oldu. Türkiye'nin ilk çelik konstrüksiyonlu oteli ‘’ Hilton Sonkar Double Tree ‘’ otel projesine finansal danışmanlık yapıldı.
2009 Avrupa Birliği finansmanı ile Ericsson tarafından uygulanan Kıbrıs Fiber Optik Altyapı uygulaması konusunda danışmanlık hizmeti verildi. Tiway Oil’ e insan kaynakları sürecinde danışmanlık hizmeti verildi. Tema tarafından yürütülen ‘’Kaçkar Dağları Sürdürülebilir Orman Kullanımı ve Koruma Projesi’’ kapsamında ; Baraj Etkileri konusunda uzman desteği verildi.
2010 EAS firması tarafından tasarlanan ve uygulaması Adalar Belediyesi ile başlayan A’ Dalı Kart projesi, Ada Bonus ve Ada Kart olarak Smartsoft ve Denizbank ortaklığında devam etmesi sağlandı
2011 Dicle Edaş Elektrik Dağıtım ihalesinde Ceylan – Karavil ortaklığına finansal görüşmelerde danışmanlık hizmeti verildi.
2012 Ericsson Türkiye ile Enerji, Teknoloji ve Savunma Sanayi projeleri için danışmanlık sözleşmesi yenilendi. NOVA Gayrimenkul Değerleme ile işbirliği anlaşması imzalandı. Üzümcü A.Ş. ve Ankara Kalkınma Ajansı önderliğinde gerçekleştirilen ‘’ Satış Gelişim Programı Hizmet Alımında’’ danışman firma ihalesi kazanıldı. (TEGEP KOBİ Farkındalığı Çalışma Komitesi tarafınca gerçekleştirilen 3. Gelişen KOBİ, Geliştiren KOBİ Yarışması neticesinde eğitim ve gelişime yaptıkları yatırımla çalışanlarının gelişimine değer katan üç KOBİ’ye ödülleri takdim edildi. Yarışmada birincilik ödülünü alan firma “Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri” oldu. 27 Kasım 2013 ) 2012 Sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde kültür hizmetlerinde etkin olabilmek için demokrasi tarihimizde yeri olan Tan Matbaası lokasyonunda Tan Sanat Galerisi'nin açılmasına karar verildi. Tarih Vakfı ile anlaşma sağlandı.
2013 Danışmanlık ve Eğitim Stratejileri konusunda Niğde Ticaret Odası ile ön görüşmeler başladı
2014 Güneş Enerjisi ve Nükleer Enerji fizibilite hazırlaması konusunda danışmanlık anlaşmaları yapıldı.
2015 Denizbank Ada Bonus projesi denetim süreci anlaşması yenilendi.
2016 Niğde Sanayi ve Ticaret Odası ‘’ Aile İşletmeleri Kongresi ‘’ için görev alındı.
2017 Nişantaşı Üniversite ile yönetim ve süreç yönetimi konusunda danışmanlık ve eğitim sözleşmesi imzalandı.
2018 Reel Sektör için ‘’ Risk Yönetimi ve Savaş Ekonomisi ‘’ konularında bilgi paylaşımında bulunuldu. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Tan Evi Kültür Avlusunda düzenlenen etkinliklere sponsor olundu.